Fotografia ślubna La La Love Kielce

Nazywamy się Alicja i Damian, tworzymy parę w życiu i w pracy. Na co dzień opowiadamy historie miłości, tworząc naturalne fotografie ślubne. Ponieważ cenimy sobie jakość, preferujemy naturalny sposób obróbki i stawiamy na zdjęcia reporterskie.

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio w galerii: Ślub oraz na stronie głównej lalalove.pl

Pracujemy na terenie Kielc i okolic, jednak chętnie będziemy towarzyszyć Wam również w innym zakątku Polski i za granicą. Uwiecznimy na zdjęciach również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponujemy ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe.

Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których z pewnością wrócimy. Właśnie dlatego kochamy fotografować ludzi. Za pomocą fotografii staramy się opowiadać historie, na które składają się niezwykłe emocje, czułe gesty, łzy wzruszenia, uśmiechy… Dlatego też, możliwość uczestniczenia w Dniu Ślubu rozpoczynającym nowy, fascynujący etap w życiu Pary Młodej i fotografowanie niezwykłych emocji, jakie mu towarzyszą jest dla nas wyróżnieniem. Fotografia stała się dla nas prawdziwą pasją i sposobem na życie, który nadaje mu kolorów, radości i ogromnej satysfakcji. Fotografujemy osoby, takie jak Wy – które szukają fotografa ślubnego, który ma niestandardowe pomysły, świeże spojrzenie i artystyczną wizję, tworzy piękne zdjęcia i rozumie, czego oczekujecie od zdjęć ślubnych i ile dla Was znaczą…

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i zawsze z takim samym zaangażowaniem. Wkładamy w nie serce oraz wszystkie umiejętności.

Jako Studio Migawka Fotografia Ślubna staramy się przekształcić proste chwile w niezapomniane i ze względu na to, dbamy o atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem.

Zapewniamy, że jako Twój fotograf ślubny zadbamy o każdy detal i sprawimy, że sesja ślubna będzie fantastycznym, radosnym doświadczeniem. Efektem tego będą przede wszystkim naturalne, oryginalne i zupełnie wyjątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do odwiedzenia Facebooka i Instagrama:

facebook.com/lalalovewedding

instagram.com/lalalove.pl